Mazowiecki Szpital Mind Health im. prof. Antoniego Kępińskiego (dawniej Mazowiecki Szpital Allenort) to kompleksowa pomoc zgodna z najnowszą wiedzą medyczną. Oferujemy leczenie specjalistyczne na oddziale ogólnopsychiatrycznym i oddziale leczenia uzależnień.
Pomagamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!
Jesteśmy pierwszym prywatnym szpitalem psychiatrycznym w Polsce oferującym kompleksowe świadczenia opieki zdrowotnej w zakresie psychiatrii ogólnej, diagnostyki psychologicznej oraz psychoterapii uzależnień.
W ramach działania oddziału psychiatrycznego w Warszawie oferujemy 14-dniowe pakiety lecznicze i diagnostyczne z możliwością przedłużenia pobytu.
Pracujemy 24 godziny na dobę, także w niedziele i święta – żaden Pacjent nigdy nie pozostaje bez opieki! Zapewniamy komfortowe warunki pobytu, kompleksową diagnostykę i efektywne leczenie.
Oferujemy specjalistyczne pakiety nowoczesnej detoksykacji w Warszawie: od alkoholu (7 dni) oraz leków uspokajających i nasennych (28 dni). Proponujemy też 30-dniową opiekę terapeutyczną dla osób po detoksie oraz z uzależnieniami behawioralnymi (m.in. od hazardu, seksu, internetu).
Oddział Psychoterapii Uzależnień w Szpitalu Mind Health im. prof. Antoniego Kępińskiego to miejsce, w którym panuje atmosfera bezpieczeństwa i spokoju. W komfortowych warunkach leczymy uzależnienia od substancji i zachowań.
Do każdego indywidualnie dobieramy metody pracy, ponieważ każda historia jest inna i zasługuje na szczególne wsparcie.
Pacjent oddziału leczenia uzależnień w szpitalu psychiatrycznym ma możliwość doświadczenia zarówno pracy grupowej, jak i indywidualnej z psychologiem, a także psychoterapeutą uzależnień.
Jesteśmy na warszawskim Tarchominie (ul. Myśliborska, niedaleko ul. Modlińskiej). Nowoczesny, wprawiający w kojący nastrój wystrój budynku i zielone otoczenie sprawiają, że jest to idealne miejsce na poprawę stanu każdego Pacjenta.
Profesjonalną specjalistyczną opiekę medyczną, kompleksową diagnostykę oraz efektywne leczenie zapewniają w Szpitalu Mind Health doświadczeni specjaliści: lekarze, psychologowie, psychoterapeuci, pielęgniarki i pielęgniarze. O najwyższy standard obsługi Pacjenta i komfort jego pobytu dbają pracownicy administracyjni, sanitariusze oraz technicy. Zespół ponad 80 osób codziennie dokłada najwyższych starań, aby Pacjent czuł się tutaj bezpiecznie i szybko wracał do zdrowia i formy.
Problemy, w których pomaga personel naszego szpitala to m.in.:
Uzależnienie od alkoholu i detoks
Uzależnienie od leków i innych substancji psychoaktywnych
Zaburzenia lękowe
Choroba Alzheimera i inne zespoły otępienne
Pełna diagnostyka psychologiczna
Psychoterapia uzależnień
Uzależnienia behawioralne (np. pornoholizm, siecioholizm)
Kontakt ze szpitalem — skontaktuj się z nami, dzwoniąc na numer 226 900 300. Jeśli sytuacja jest pilna, przyjęcie do szpitala może nastąpić jeszcze tego samego dnia.
Wizyta telekonsultacyjna — zgłoś się na zaplanowaną wcześniej telekonsultację. Nasz specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania, zaproponuje formę i zakres terapii oraz ustali termin przyjęcia do Szpitala.
Przyjęcie do szpitala — przed przyjęciem psychiatra przeprowadzi kompleksowe badanie, w którym zapyta m.in. o występujące objawy, dotychczasowe metody leczenia, przyjmowane leki itp. Na tej podstawie opracuje dla Ciebie indywidualny plan terapii.
Poznaj odpowiedzi na często zadawane pytania:
Przyjęcie do szpitala jest możliwe bez skierowania. Kwalifikacja do przyjęcia odbywa się na wizycie telekonsultacyjnej z naszym specjalistą, podczas której lekarz ocenia stan Pacjenta i proponuje procedury lecznicze i pakiet pobytowy. Na telekonsultację możesz umówić się, dzwoniąc pod numer 226 900 300.
To oczywiście kwestia indywidualna, zależna od stanu zdrowia Pacjenta. Przeważnie jednak optymalny czas pobytu to 14 dni – może on zostać przedłużony jeśli konieczność taką wskaże lekarz.
W Szpitalu Mind Health stosujemy zarówno nowoczesne, jak i od lat stosowane metody leczenia zgodnie z aktualną wiedzą medyczną. Oprócz tego naszym Pacjentom oferujemy m.in. zajęcia grupowe, treningi motywacyjne, relaksację oraz ćwiczenia na siłowni zewnętrznej.
Koszt pobytu na oddziale leczenia uzależnień i oddziale ogólnopsychiatrycznym różnią się. Pakiet dostosowywany jest także do indywidualnych potrzeb zdrowotnych Pacjenta. O jego rodzaju decyduje lekarz na wizycie kwalifikacyjnej.
Stosujemy skróconą ścieżkę diagnostyczną: Pacjentem zajmują się równolegle różni specjaliści, aby jak najszybciej zdiagnozować problem i rozpocząć leczenie. Dzięki temu koszt całego pobytu jest niższy.
Zadzwoń do nas, aby uzyskać informacje o orientacyjnej cenie swojego pobytu.
Mazowiecki Szpital Mind Health im. prof. Antoniego Kępińskiego (dawniej Mazowiecki Szpital Allenort)
tel.: (+48) 226 900 300
Lekarz psychiatra, Dyrektor Medyczny Szpitala Mind Health. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie profesor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Kierownik Katedry i Kliniki Psychiatrycznej WUM. Wizytuje również w Katedrze Psychiatrii Uniwersytetu Michigan w Ann Arbor, USA.
Dr n. med. Jan Brykalski jest wykwalifikowanym lekarzem psychiatrą z tytułem doktora nauk medycznych. Pomaga w wielu problemach psychiatrycznych, m.in. leczy schizofrenię, depresję, zaburzenia osobowości i zaburzenia odżywiania. Przyjmuje Pacjentów w szpitalu Mindh Health im. prof. Antoniego Kępieńskiego.
Psychiatra z tytułem doktora nauk medycznych, ukończyła Śląską Akademię Medyczną. Ma doświadczenie zawodowe w pracy za granicą: w Monachium oraz Londynie. Jest kierownikiem Oddziału Psychiatrii Szpitala MInd Health. Pomaga w różnorodnych problemach i zaburzeniach.
Lekarz psychiatra pomagający Pacjentom w szpitalu Mind Health w Warszawie. Wydaje zaświadczenia do ośrodków adopcyjnych, leczy m.in. zaburzenia snu, choroby otępienne, nerwice oraz inne zaburzenia psychiczne (w tym te związane z podeszym wiekiem). Pomaga osobom dorosłym.
Lek. Irmina Sadowska jest psychiatrą. Pomaga Pacjentom powyżej 16. roku życia m.in. w takich problemach jak depresja, CHAD, zaburzenia lękowe czy fobie. Ma doświadczenie w pracy m.in. w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Białymstoku.
Magister psychologii i psychoterapeutka. W Szpitalu Mind Health im. prof. Antoniego Kępińskiego pomaga Pacjentom z uzależnieniami, prowadzi też terapię rodzinną i małżeństw oraz par. Pomaga radzić sobie z nerwicami i lękami oraz rozwiązywać wiele innych problemów.
Mgr Agata Kowalska to psycholog oraz psycholog-diagnosta. Przyjmuje Pacjentów dorosłych w szpitalu Mind Health im. prof. Antoniego Kępińskiego. Zajmuje się m.in. diagnozą ADHD oraz zaburzeń rozwoju i wspiera osoby przebywające na oddziale ogólnopsychiatrycznym.