Mazowiecki Szpital MindHealth im. prof. Antoniego Kępińskiego (dawniej Mazowiecki Szpital Allenort) to kompleksowa pomoc zgodna z najnowszą wiedzą medyczną. Oferujemy leczenie specjalistyczne na klinicznym oddziale psychiatrycznym i oddziale leczenia uzależnień.
Przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!
Jesteśmy pierwszym prywatnym szpitalem psychiatrycznym w Polsce oferującym kompleksowe świadczenia opieki zdrowotnej w zakresie psychiatrii ogólnej, diagnostyki psychologicznej oraz psychoterapii uzależnień.
Chcesz zobaczyć, jak wygląda nasz szpital? Po oddziale leczenia uzależnień oprowadza mgr Kinga Rochala — kierownik oddziału.
Oddział Psychoterapii Uzależnień w Szpitalu MindHealth im. prof. Antoniego Kępińskiego to miejsce, w którym panuje atmosfera bezpieczeństwa i spokoju. W naszym szpitalu w komfortowych warunkach kompleksowo pomagamy osobom dotkniętym uzależnieniem od substancji i zachowań – prowadzimy psychoterapię, a n klinicznym oddziale psychiatrycznym Pacjent ma możliwość poddać się także detoksykacji.
Do każdego indywidualnie dobieramy metody pracy, ponieważ każda historia jest inna i zasługuje na szczególne wsparcie.
Pacjent oddziału leczenia uzależnień w szpitalu psychiatrycznym ma możliwość doświadczenia zarówno pracy grupowej, jak i indywidualnej z psychologiem, a także psychoterapeutą uzależnień.
Proponujemy też 30-dniową opiekę terapeutyczną dla osób po detoksie oraz z uzależnieniami behawioralnymi (m.in. od hazardu, seksu, internetu).
W ramach działania klinicznego oddziału psychiatrycznego w Warszawie oferujemy 14-dniowe pakiety lecznicze i diagnostyczne z możliwością przedłużenia pobytu.
Pracujemy 24 godziny na dobę, także w niedziele i święta – żaden Pacjent nigdy nie pozostaje bez opieki! Zapewniamy komfortowe warunki pobytu, kompleksową diagnostykę i efektywne leczenie.
Oferujemy specjalistyczne pakiety nowoczesnej detoksykacji w Warszawie: od alkoholu (7 dni) oraz leków uspokajających i nasennych (28 dni).
Jesteśmy na warszawskim Tarchominie (ul. Myśliborska, niedaleko ul. Modlińskiej). Nowoczesny, wprawiający w kojący nastrój wystrój budynku i zielone otoczenie sprawiają, że jest to idealne miejsce na poprawę stanu każdego Pacjenta.
Profesjonalną specjalistyczną opiekę medyczną, kompleksową diagnostykę oraz efektywne leczenie zapewniają w Szpitalu MindHealth doświadczeni specjaliści: lekarze, psychologowie, psychoterapeuci, pielęgniarki i pielęgniarze. O najwyższy standard obsługi Pacjenta i komfort jego pobytu dbają pracownicy administracyjni, sanitariusze oraz technicy. Zespół ponad 80 osób codziennie dokłada najwyższych starań, aby Pacjent czuł się tutaj bezpiecznie i szybko wracał do zdrowia i formy.
Problemy, w których pomaga personel naszego szpitala to m.in.:
Uzależnienie od alkoholu i detoks
Uzależnienie od leków i innych substancji psychoaktywnych
Zaburzenia lękowe
Choroba Alzheimera i inne zespoły otępienne
Pełna diagnostyka psychologiczna
Psychoterapia uzależnień
Uzależnienia behawioralne (np. pornoholizm, siecioholizm)
Kontakt ze szpitalem — skontaktuj się z nami, dzwoniąc na numer 226 900 300. Jeśli sytuacja jest pilna, przyjęcie do szpitala może nastąpić jeszcze tego samego dnia.
Wizyta telekonsultacyjna — zgłoś się na zaplanowaną wcześniej telekonsultację. Nasz specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania, zaproponuje formę i zakres terapii oraz ustali termin przyjęcia do Szpitala.
Przyjęcie do szpitala — przed przyjęciem psychiatra przeprowadzi kompleksowe badanie, w którym zapyta m.in. o występujące objawy, dotychczasowe metody leczenia, przyjmowane leki itp. Na tej podstawie opracuje dla Ciebie indywidualny plan terapii.
Poznaj odpowiedzi na często zadawane pytania:
Przyjęcie do szpitala jest możliwe bez skierowania. Kwalifikacja do przyjęcia odbywa się na wizycie telekonsultacyjnej z naszym specjalistą, podczas której lekarz ocenia stan Pacjenta i proponuje procedury lecznicze i pakiet pobytowy. Na telekonsultację możesz umówić się, dzwoniąc pod numer 226 900 300.
To oczywiście kwestia indywidualna, zależna od stanu zdrowia Pacjenta. Przeważnie jednak optymalny czas pobytu to 14 dni – może on zostać przedłużony jeśli konieczność taką wskaże lekarz.
W Szpitalu MindHealth stosujemy zarówno nowoczesne, jak i od lat stosowane metody leczenia zgodnie z aktualną wiedzą medyczną. Oprócz tego naszym Pacjentom oferujemy m.in. zajęcia grupowe, treningi motywacyjne, relaksację oraz ćwiczenia na siłowni zewnętrznej.
Koszt pobytu w szpitalu MindHealth zaczynają się od 810 zł za dobę. Pakiet dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb zdrowotnych Pacjenta oraz jego preferencji dotyczących ilości osób na sali. O jego rodzaju decyduje lekarz na wizycie kwalifikacyjnej.
Stosujemy skróconą ścieżkę diagnostyczną: Pacjentem zajmują się równolegle różni specjaliści, aby jak najszybciej zdiagnozować problem i rozpocząć leczenie. Dzięki temu koszt całego pobytu jest niższy.
Pełen cennik szpitala psychiatrycznego w Warszawie w formacie PDF pobierzesz tutaj.
Magister Barbara Janiec jest psychologiem, psychoterapeutą oraz autorką publikacji o charakterze psychoedukacyjnym. Ukończyła Uniwersytet Warszawski na Wydziale Psychologii.
Magister Marta Dutkowska to psycholog przyjmujący w Centrum zdrowia Psychicznego MindHealth w Katowicach. Przyjmuje Pacjentów dorosłych, dzieci i młodzież. Specjalizuje się w problemach emocjonalnych, trudnościach w relacjach partnerskich i rodzinie. Pomaga też osobom doświadczającym kryzysów życiowych i przemocy. Prowadzi poradnictwo specjalistyczne, coaching i psychoterapię.
Magister Katarzyna Janiec to psycholog oraz diagnosta, posiadająca kwalifikacje diagnosty i terapeuty integracji sensorycznej. Ukończyła Uniwersytet Warszawski na Wydziale Psychologii oraz Warszawską Akademię Sztuk Pięknych na Wydziale Rzeźby. Pracuje z pacjentami, wykorzystując swoją wiedzę psychologiczną oraz artystyczną. Konsultuje również w języku angielskim.
Lekarz medycyny Dorota Kuczborska-Majda ukończyła Akademie Medyczną we Wrocławiu i uzyskała specjalizację z psychiatrii osób dorosłych. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem osób zmagających się z zaburzenia psychicznymi.
Krzysztof Zabłocki jest specjalistą psychiatrą, który swój tytuł zawodowy zdobył na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Współpracuje ze szpitalem Norra Älvsborgs Länssjukhus w Trollhättan w Szwecji.
Lekarz medycyny Małgorzata Supińska ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny na Wydziale Lekarskim. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi.
Magister Oksana Tymińska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Psychologia. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi przeprowadzając konsultacje indywidualne, bądź grupowe w charakterze trenera TUS i terapeuty zajęciowego.
Magister Agata Chmielarz jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Pedagogika oraz Logopedia Ogólna i Kliniczna. Pracowała w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy, przedszkolu terapeutycznym dla dzieci ze spektrum autyzmu oraz w Centrum Usług Psychologicznych, Pedagogicznych i Logopedycznych EGO.
Magister Joanna Lazar jest absolwentką Psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Odbyła szkolenie z zakresu terapii par i małżeństw w nurcie integracyjnym oraz ukończyła czteroletni kurs z psychoterapii.
Magister Anna Majka prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoedukację i psychoterapie. Pomaga w różnorodnych problemach związanych ze zdrowiem psychicznym, m.in. w pokonywaniu kryzysu, walce z objawami lęku lub stresu i trudnościach w relacjach. Możliwe są wizyty w języku polskim i angielskim.
Mazowiecki Szpital MindHealth im. prof. Antoniego Kępińskiego (dawniej Mazowiecki Szpital Allenort): szpital, kliniczny oddział psychiatrii, oddział psychoterapii uzależnień
ul. Myśliborska 44, 03-185 Warszawa
kontakt@mindhealth.pl
tel.: (+48) 226 900 300